Ursprunglig leverantör av
Digital Planet IPTV
47.000 direktsända TV-kanaler, mer än 150.000 video-on-demand alternativ och fantastisk 4K Ultra HD-streaming. Som en förstklassig IPTV-tjänst ger den en exceptionell underhållningsupplevelse med ett stort urval av sport, filmer och globalt innehåll, skräddarsytt för tittare som söker den ultimata kvaliteten och variationen.
Filmer
Upptäck ett omfattande bibliotek med över 190 000 direktsända TV-kanaler, tillsammans med ett stort utbud av filmer och serier på begäran, för det ultimata IPTV-äventyret.
Direktsänd TV
Utforska hyllade TV-serier, rekommendationer om vad du bör titta på och bestående mästerverk som anses vara några av de bästa TV-program som någonsin producerats.
TV-guide
IPTV-programguiden sammanställer världsomspännande information och levererar aktuella TV-listor och meddelanden om direktsändning för enkel tittning.
Digital Planet IPTV
Prissättning
1 månad
£11.99
17% Rabatt !
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
3 månader
£24.99
20% Rabatt !
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
12 månader
£49.99
Spara 74%!
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
6 månader
£35.99
48% Rabatt!
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
1 månad
£14.99
17% Rabatt !
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
3 månader
£29.99
20% Rabatt !
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
12 månader
£79.99
Spara 74%!
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
6 månader
£59.99
48% Rabatt!
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
1 månad
£21.99
17% Rabatt !
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
3 månader
£44.99
20% Rabatt !
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
12 månader
£109.99
Spara 74%!
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
6 månader
£89.99
48% Rabatt!
- +24.000 Kanaler
- +110.000 VOD
- 4K- och Full HD-kvalitet
- Omedelbar aktivering!
- Alla enheter stöds
- Serverstabilitet 99%
- EPG uppdaterad
- Support 24/7
_____
Upplev förstklassig 4K IPTV-underhållning
Förhöj din underhållning med en IPTV-prenumeration i toppklass! Gå med idag för otroliga priser och lås upp över 47 000 live-TV-kanaler från hela världen, en stor samling on-demand, en användarvänlig TV-guide och premium pay-per-view-evenemang. Njut av elitsporttäckning inklusive boxning, MMA, NFL, MLB och mer, strömma sömlöst på vilken enhet som helst, var du än är, när du vill. Starta ditt IPTV-äventyr med Digital Planet IPTV idag!
Ger sömlös streaming över alla plattformar, t.ex. Firestick, Android TV, MagBox, Smart TV, Windows, iOS och alla enheter som är kompatibla med M3U eller Portal, vilket ger en exceptionell IPTV-upplevelse.
Varför är vår tjänst den bästa prenumerationen?
Upplev över 190 000 direktsända TV-kanaler och ett omfattande utbud av beställ-TV, vilket garanterar att du alltid kan se dina favoritfilmer, serier eller direktsända sportögonblick.
Upptäck enastående support som är skräddarsydd för dina behov. Från enkel IPTV-installation till smidig, oavbruten streaming - vi garanterar pålitlig service. .
Välj ‘Köp nu’ på Digital Planet IPTV-webbplatsen för att komma till vårt säkra kassaområde. Välj önskad betalningsmetod för en snabb och skyddad transaktionsprocess.
Förbättra din IPTV-upplevelse med ett utökat utbud av TV-kanaler och en mer omfattande VOD-kollektion, vilket garanterar smidig, oavbruten streaming för ett exceptionellt tittaräventyr.
Välj det perfekta IPTV-abonnemangspaketet och njut av exceptionellt värde med prisalternativ som sträcker sig från 1 till 12 månader av förstklassig IPTV-underhållning.
Utformad för att fungera enkelt på ett brett utbud av enheter. Om din enhet skulle stöta på kompatibilitetsproblem är vår engagerade supportpersonal redo att hjälpa dig att få allt att fungera smidigt.
Vad säger du?
Digital Planet IPTV
Kunder ?
Mariya Davis
Digital Planet IPTV erbjuder en banbrytande lösning som levererar prisvärda abonnemangsalternativ i kombination med exceptionell streamingprestanda. Njut av en sömlös och snabb installationsprocess, tillsammans med uppmärksam kundservice dygnet runt som är skräddarsydd för dina behov.
diego Schultz
Digital Planet IPTV är mycket prisvärd med abonnemangsplaner som är skräddarsydda för att passa alla plånböcker. Upplev förstklassig streamingkvalitet och pålitlig IPTV-tjänst för en unik underhållningsresa.
paul Pris
Digital Planet IPTV sticker ut som det bästa valet och levererar överkomliga priser, skarp HD-streaming och kundservice dygnet runt, vilket gör det till det bästa alternativet för en exceptionell IPTV-upplevelse.
Digital Planet IPTV
Vanliga frågor
Vad är Digital Planet IPTV
Digital Planet IPTV erbjuder en förstklassig streamingupplevelse som levererar direktsänd sport, filmer, nyheter och internationella kanaler med en användarvänlig Digital Planet IPTV-guide för att förenkla surfningen. Streama enkelt med Digital Planet IPTV-appen på enheter som Firestick, mobiltelefoner och smarta TV-apparater. Starta din underhållningsresa på digitalplanetiptv.com för ett stort utbud av innehåll.
Vilka enheter kan jag använda den på?
Ström Digital Planet IPTV på:
- Digital Planet IPTV Firestick & Amazon Fire TV-enheter.
- Android/iOS-enheter (via Maxco TV-appen).
- Smarta TV-apparater (Samsung-, LG- och Sony-modeller).
- Google Chromecast för enkel streaming.
- Windows/macOS (med hjälp av Android-emulatorer).
Njut av sömlös IPTV-streaming på alla dina önskade enheter!
Vad gör Digital Planet IPTV annorlunda?
Digital Planet IPTV erbjuder ett bra värde med viktiga funktioner som Digital Planet IPTV-guiden, kompatibilitet med flera enheter och kundsupport dygnet runt. Den är perfekt för Firestick-användare och resenärer och garanterar smidig streaming oavsett var du befinner dig.
Kan jag använda Digital Planet IPTV när jag reser utomlands?
Digital Planet IPTV-appen är tillgänglig över hela världen. Njut av att streama dina favoritprogram, inklusive exklusivt innehåll från Digital Planet IPTV-guiden, var du än befinner dig med en internetanslutning. Perfekt för utlandsstationerade och resenärer som vill ha oavbruten underhållning när de är på språng.
Kan jag dela mitt Digital Planet IPTV-konto med familjemedlemmar eller vänner?
Digital Planet IPTV-abonnemang är endast avsedda för personligt bruk. Att dela ditt konto bryter mot villkoren för tjänsten, men Digital Planet IPTV-app tillåter streaming från flera enheter på ett konto för din bekvämlighet och flexibilitet.
Vad är er återbetalningspolicy?
Alla prenumerationsplaner kommer med en 3-dagars pengarna-tillbaka-garanti. Avbeställ enkelt via Digital Planet IPTV-app eller webbplats för full återbetalning.
Är Digital Planet IPTV lagligt?
Ja, det är jag. Digital Planet IPTV är lagligt verksamt över hela världen. Lär dig mer om detta: Är Digital Planet IPTV lagligt? - Digital Planet IPTV
Kan jag läsa en recension av Digital Planet IPTV?
Upptäck recensioner som visar upp de TV Firestick-upplevelse och de viktigaste egenskaperna hos Digital Planet IPTV-guide här: Digital Planet IPTV Recensioner - Utforska alla Digital Planet IPTV-detaljer.